En Başarılı Tedaviler

En Avantajlı Fiyatlarla

Kaybettiğiniz Saçlarınıza

Yeniden Merhaba Deyin!

% 100 Doğal Görünüm

Güçlü ve Kalıcı Saçlar

banner

ÜCRETSİZ KONSÜLTASYON

Saç ekimine mi ihtiyacınız var? Aklınıza takılan her türlü soruyu cevaplıyoruz.

Hemen Ara
banner

FOTOĞRAFINIZI GÖNDERİN

Uzman değerlendirmesi ile size en uygun saç ekimi çözümünü öğrenebilirsiniz.

GÖNDER
banner

SİZİ ARAYALIM

Saç ekimi uygulamaları hakkında bilgi için ertelemeyin hemen bize ulaşın. Mesajınızı bırakın biz sizi arayalım!

MESAJ BIRAK
GENÇ VE GÜZEL KALMAYA İHTİYACINIZ VAR MI?

ŞİMDİ KEŞFEDİN!

service

LİKYA HAKKINDA

Likya 20 yıl önce İzmir Alsancak’ta saç ekim kliniği olarak kurulmuştur. Haziran 2018 tarihinden itibaren Bayraklı’da Ege bölgesinin ilk Saç Ekim Tıp Merkezini kurarak büyümeye devam etmektedir. Günümüze kadar binlerce bay ve bayanın saç ekimini gerçekleştirerek, estetik kaygılarını ortadan kaldırmış hayata pozitif bakmalarını sağlamıştır. Likya saç ekim merkezi gelişen teknolojileri takip ederek sürekli kendini yenilemiş ve yenilemeye devam etmektedir. Tecrübeli güçlü bir kadro ya sahip olan LİKYA, Avrupa ve Asya ülkelerinde tanınan , sağlık turizminde başarılara imza atmış ödüllü bir kliniktir.

 • 25

  Ödül

 • 20

  Yıl

 • 27000

  Mutlu Müşteri

 • 5000

  Operasyon Sayısı

SAÇ EKİMİ YAPTIRMADAN ÖNCE

BİLİNMESİ GEREKENLER

 • Başarılı bir Saç Ekiminde en önemli unsur tecrübeli ekiptir.

 • Saç ekimi için en önemli etkenlerin başında Doğru Planlama gelir.

 • Saç ekiminin doğallığını belirleyen en önemli unsur, ön saç çizgisidir.

service

Ekip

Başarılı bir Saç Ekiminde en önemli unsur tecrübeli ekiptir. Saç ekimi yapan kişiler bu konuda oldukça uzman ve uzun yıllardır bu işi yapıyor olması gerekir. Her ekibin Saç Ekim teknikleri farklı olabilir bu sebepten ötürü aralarında uyum olmalıdır. Ekip te bir kişinin bile hatası, sonucu olumsuz etkiler. Likya Saç Ekim, konusunda uzman tecrübeli kadrosu ile uzun yıllardır birçok kişinin doğal saç görüntüsüne sahip olmasını sağlamıştır.

service

Planma

Saç ekimi için en önemli etkenlerin başında Doğru Planlama gelir. İyi planlanmamış bir saç ekiminde ekilen kökler çıksa bile sonuç yeterince tatmin edici olmayacaktır. Bunun için verici (donör) alanın yani köklerin alınacağı bölgenin durumu ile saçsız bölgenin açıklığı birlikte ele alınıp ona göre Doğru Planlama yapılmalıdır. Donör alanı kısıtlı kişilerde hastanın beklentisi doğru anlaşılmalı doğru bilgi verilmelidir. kendisi için önemli olan bölge dikkate alınarak, o doğrultuda saç ekimi planlanmalıdır.

service

Ön Saç Çizgisi

Saç ekiminin doğallığını belirleyen en önemli unsur, ön saç çizgisidir. Kişinin yaşı, dökülme şekli, yüz şekli ve mimik çizgileri dikkate alınarak ön saç çizgisi belirlenmelidir. Yanlış ön saç çizgisi olduğu takdirde ekilen bütün greftler çıksa dahi başarısız saç ekimi olmuş demektir.

service

Homojen Alım

Fue yönteminin en büyük avantajı, ihtiyacımız olan greft lerin Verici (donör) bölgeden çıkartılırken tek tek alınmasıdır. Bu şekilde çıkacak greft sayısı diğer yönteme nazaran daha çok alınabilir ve arkada iz kalmaz. Alım işlemi gerçekleştirirken donör alan iyi kullanılmalı, homojen (eşit dağılımlı) alım yapılmalı, ihtiyaç oranında kök çıkartılmalı ve en önemlisi saç kalınlığına uygun punch kullanarak etraftaki greftlere zarar verilmemesi gerekmektedir. Kişi saçını kısa kullandığında yanlış alım işlemi, estetikten uzak bir görüntüye sahip olunmasını sağlar.

service

Kanal Açısı ve Yönü

Doğru kanal açımı ile gerçekleşen saç ekimi doğal bir görünümü de beraberinde getirecektir. Aksi taktirde halk arasında Çim Adam diye tabir edilen görüntü kaçınılmaz olur. Geniş açılan kanallar ise saç diplerinde oyuncak bebek kafası görüntüsünü oluşturarak, kişiyi olduğundan daha mutsuz etmeye yetecektir.

service

Yıkama ve Sonraki Bakım

İyi bir saç ekimi elde etmek için size de bazı görevler düşmektedir. Bunun için size anlatılan ve ayrıca yazılı olarak da verilen Yıkama Talimatına ve Sonraki Bakım Sürecine mutlaka uyunuz.

 • Fue yönteminin en büyük avantajı, ihtiyacımız olan greft lerin Verici (donör) bölgeden çıkartılırken tek tek alınmasıdır.

 • Doğru kanal açımı ile gerçekleşen saç ekimi doğal bir görünümü de beraberinde getirecektir.

 • İyi bir saç ekimi elde etmek için size de bazı görevler düşmektedir.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL!

ÇALIŞMA SAATLERİ

 • Pzt - Cuma09.00 - 20.00
 • Cumartesi09.00 - 20.00
 • Pazar10.00 - 17.00
HEMEN ARA!

Randevu ve Fiyat Talebi İçin Bize Ulaşın...

Likya Saç Ekimi, Sakal ve Bıyık Ekimi, Kaş Ekimi İçin İletişim

Hemen Ara 0532 676 97 07 Randevularımız Ücretsizdir.

HEMEN ARA
banner
Bizi Takip Edin
Hikayemizi ve tecrübemizi sizlerle paylaşmayı seviyoruz

BLOG

14

Eylül

Başlık 3

Kısabilgi 3

Devamı

14

Eylül

Başlık 2

Kısabilgi 2

Devamı

14

Eylül

Başlık 1

Kısabilgi 1

Devamı